Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul VIP Transfer, şoförlü araç kiralama hizmetiyle de beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor! Şoförlü araba ve minibüs kiralamanın en doğru adresi olan firmamız, kaliteli ve kusursuz hizmetiyle fark yaratıyor. Sedanlardan minibüslere kadar tüm yolcuların gereksinimlerini karşılayan araç filomuzla daima hizmetinizdeyiz!

Günün herhangi bir saatinde kişisel şoförünüz olarak hareket edecek bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Şoförünüz, istediğiniz saatte bulunduğunuz yere gelir ve gitmek istediğiniz yere sizi götürür. Şoförlü araç kiralama ile İstanbul içinde veya şehirlerarasında yolculuk yapabilirsiniz. Kendi şehriniz dışında başka bir yere gidecekseniz, kişisel aracınızı yanınızda götürmenize gerek kalmadan ve ek masraflar yapmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Hem bireyler hem de işletmeler için mükemmel bir hizmet olan şoförlü otomobil kiralama, kurumsal etkinlikten lansmanlara, düğünlerden gezilere kadar her bir ulaşım ihtiyacını etkili şekilde karşılıyor.

Şoförlü Araç Kiralama ile Benzersiz Bir Yolculuk Sizi Bekliyor

Türkiye içindeki turlarınız için şoförlü araç kiralamak isterseniz, en uygun fiyatlı araçlardan en donanımlı olanlara kadar hepsiyle yüksek kaliteli bir yolculuk deneyimi vadediyoruz. Grup gezileri için ideal olan minibüslerimiz ise bütün yolculuk ihtiyaçlarınızı gidermek için harika avantajlar sunuyor. Yolculuğunuzda size eşlik edecek olan şoförlerimiz tam donanımlı, eğitimli, sertifikalı çalışanlarımızdır. Yabancı dil bilgisi olan, güler yüzlü ve yardımsever şoförlerimiz, uzun yıllardan bu yana deneyimli oldukları için kaliteli ve profesyonel bir hizmet deneyimi sağlıyorlar.

Rahatınız Bizim İçin Önemli

Şoförlü araç kiralama hizmetinde firmamızı tercih eden müşterilerimizin rahat etmesi bizim için önemlidir. Yüksek konfor sağlamak amacıyla tüm araçlarımızda klima bulunmaktadır. Yolculuğunuz süresince varış noktasına ulaşana dek rahat etmeniz için her türlü teknolojik ve fiziki şartları sunuyoruz. Dört mevsim boyunca İstanbul VIP transfer ile problemsiz yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz!

Güvenliğiniz Her Şeyden Önce Gelir

Araçlarımızın her biri, yolcularımızın maksimumum güvenliği için düzenli olarak muayene edilir. Son teknolojik araçlarımız, rutin bakımdan geçtikten sonra müşterilerimizin hizmeti için hazır olarak bekler. Ayrıca, maksimum araç güvenilirliğini garanti etmek için filomuzu sık sık yenilediğimizi de hatırlatırız.

Kaliteli Hizmeti Uygun Fiyatlarla Sunuyoruz

İstanbul içi ya da diğer tüm şehirlere gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde şoförlü araç kiralama hizmetini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Böylece bütçe dostu politikalarımızla da fark yaratmayı başarıyoruz.